| Almajanu_Alex_1996 a întrebat:

Eu la unitatea mea de gaming am o plăcuță ram adata premier 8gb ram 2666MHz si doresc sa imi achizitionez o plăcuță de la adata 8 gb ram 2666 dar nu este fix la fel deoarece acea plăcuță este premier. Este vreo problema?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

N-ar trebui sa existe probleme, au aceeasi latenta presupun, aceeasi frecventa si aceeasi capacitate.
Probabil "premier" e o denumire mai fitoasa ca sa o consideri mai speciala, degeaba.