| Viorel_Bogdan_1990 a întrebat:

Exista cod la counter stike care sa nu mearga pe Opengl? Eu nu am driverele video in pc...
As vrea raspunsuri clare happy
Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Eu cu mult inainte (acum mi-am revenit) cand practic "sporturi" din acestea (hack-uri in CS) jucam pe D3D.

Deci da exista, in cazul meu foloseam BadBoy 4.2 si CDHack,plus alte CFG-uri pentru change nick, no-recoil, etc.

Vad ca colegul care ti-a raspuns mai sus te-ar lua la bataie daca ar putea.

Si eu te sfatuiesc sa nu joci cu coduri, este un moft starnit mai mult din curiozitate, nu neaparat ca rei sa fii cel mai bun (posibil si asta totusi).
Dar sa stii ca codurile aduc numai necazuri si nu te vei simti bine daca le folosesti cum crezi tu.

1 răspuns:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Da exista. Dar nu iti dau Link pentru el. Meriti sa primesti ban pe clasa de ip si daca ai Steam pe Steam id. Toti coppi frustrati de viata care joaca cu cod. Apoi sa mergeti la Providerul de net sa va scoata si sa va ia la intrebari dc sunteti restrictionat pe anumite ip-uri. Doar ip alea nu sunt numai la sv big grin. copil bolnav.