| AvalohAlyn a întrebat:

Exista jocuri PC sau Android in care ești medic și faci consultatii,prescrii rețete,ai cabinetul tau, tratezi pacienți, etc? Daca da, cum se numesc jocurile? Vreau și eu să joc un joc de acest tip.

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

Salut. Iti sugerez doua jocuri care sunt sigur ca o sa fie pe placul tau, jocurile sunt pe PC si sunt aparute in 2018. Eu unul folosesc steam asa ca daca ai si tu steam le gasesti la un pret rezonabil cand sunt reduceri.
Jocurile sunt: Two Point Hospital si Project Hospital. Daca te uiti la trailer si la review-uri sunt sigur ca o sa iti placa.