| davidpopa949 a întrebat:

Exista munca online pe internet plătită prin posta? (în plic sau în căsuța postala)

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista asa ceva.
Munca online este intotdeauna platita online, direct in contul bancar sau in contul paypal.
In ziua de azi, in special la munca online nu sta nimeni sa faca hartii si sa mearag la posta, pierzand ore in sir ca sa faca o plata. Nu-i logic si nici nu-i timp sa ne intaorcem la plati rudimentare odata ce totul este online.