| CatalinYTB a întrebat:

Exista o metoda prin care poți să iei gratis nitro? (discord nitro). Fără sa plătesc, adică exista server sau ceva?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, fie dai bani, fie iti face un suflet generos cadou abonamentul (si stim amandoi ca nu se va intampla).

| OttoVonAegyssus a răspuns:

Cică se apropie ziua ta, chiar dacă a fost cu 3 zile în urmă, nu contează, cere cadouri în avans, fi isteț, caută soluți, fă rost de banii ăia dacă tot vrei. big grin Renunță la o pungă de semințe, nu mai bea suc o perioadă, dacă bagi bani în Fortnite sau PUBG, lasă.le ******** Poate ai bunici, dacă nu, ai prieteni, câte un leu, câte un leu, de la iei, de la mama, de la tata, de la vecinul, caută prin dulapuri, prin haine, cară punga unui vecin și îți va da un 5 lei acolo, ban cu ban, îi pui sub salte și vei avea bani pentru ceea ce îți dorești, sau nu, dacă îi dai lui IRaphael sau lui cum îl mai chema și pe celălat, Max, Maxinfinit, sau ceva de genul. Fi isteț! Lasă pirateria, eu tot încerc de mai bine de 13 ani, nu am reușit nici până în ziua asta.