| darkhell217 a întrebat:

Exista Prototype.2 pentru Pc? daca nu, cand apare?

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Apare se pare in cateva zile, pe 27.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pe 27 Iulie va aparea, si pentru al detine ai nevoie sa il cumperi findca nu ai sa il gasesti pe internet abia dupa vreo 4-5 luni dupa aparitia lui il vei gasi pe net pentru al descarca.

| TƎD a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Vorbesti prostii!
Unele jocuri apar pe internet si cu 2-3 zile inainte de a aparea oficial.Adica apar in versiunea leaked.
Cum sa apara dupa 4-5 luni, desteptule?

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru TƎD):

Lol,depinde de ce joc si de cine il pune, si in plus nu il vei gasi in 2-3 zile... poate.dar trebuie sa il cauti de innebunesti, cand am spus ca in 4-5 luni ma refer ca daca scrii pe google Prototype 2 iti apare la prima pagina, insa daca scrii Prototype 2 pe google dupa 2 zile de la aparitia lui nu il vei gasi.