| xAke a întrebat:

Exista vreo metoda, ceva site, program, de a urmari Digi Sport 1, 2, 3? Daca da, lasati va rog ceva link. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dan1998 a răspuns:

Ma gandesc ca vrei sa urmaresti un meci de fotbal, baschet, tenis etc stiu doar site-ul asta http://www.sportcategory.com/c-1.html e pus pe categorii si daca stii la ce ora incepe meciul pe Digi la aceeasi ora o sa il gasesti si aici + ca da meciuri din toata lumea :) sper ca te ajuta

| xAke explică (pentru dan1998):

Iti multumesc mult de tot!

| dan1998 a răspuns (pentru xAke):

Pentru putin

| xAke explică (pentru dan1998):

Dan1998, de ce nu am sunet?

| dan1998 a răspuns (pentru xAke):

Da am vazut si eu ca nu are sunet, ai vazut ca sunt mai multe linkuri pentru meci intra pe al treilea ca ala la mine are sunet

9 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Http://www.mywebtv.info/

Dai tara ROMANIA si la sectiunea "sport" ai DigiSport...
P.S:Trebuie sa ai instalat VLC si Sopcast.Bafta!

| xAke explică (pentru CoL00SaL):

Iti multumesc mult si tie happy

| CoL00SaL a răspuns (pentru xAke):

Pace!