| IntrebarileMele111 a întrebat:

Exista vreun hack de metin2 ro care sa poti lua itemele unui player chiar daca pe item scrie numele lui? intrebarea nu este ca sa caut eu acum codul sa stiu daca exista ca mia picat un fms apoi a disparut si nu era in inventra straight face

3 răspunsuri:
| Kr5 a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai zis pe item nu scrie numele nimanui decat numele itemului nu exista hack sa iti fure din inventar nimic daca ti-a picat fms pe jos inseamna ca ala de langa tine la adunat

| IntrebarileMele111 explică (pentru Kr5):

DECI am omorat un specialist si mi-a cazut fms mie, apoi a disparut, ce nu intelegi si nu am mentionat nimic ca imi ia ceva din inventar

| IntrebarileMele111 explică:

L-ai incercat si merge?