| szabodaniel11 a întrebat:

Exista vreun joc fantasy fain?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

O gramada. Intra pe mmohut.com si alege sau zi-mi mie cum ai vrea sa fie jocul si iti recomand unul.

| szabodaniel11 explică (pentru William):

Unul cu monstri smecheri sati poti lua mai multe arme si sa le poti inbunatayi.

| William a răspuns (pentru szabodaniel11):

Monstri nu sunt asa de grozavi pe niciun joc. Incearca bounty hounds, cabal, forsaken world, aion, runes of magic. Toate jocurile astea au cate ceva interesant. Cabal are skilluri super, forsaken world are pet-uri grozave, monstri interesanti etc.