| GolopențaAdrian a întrebat:

Exista vreun site in care poti downloada jocuri si sa le poti juca online fara sa le cumperi?

Răspuns Câştigător
| NoricDiana a răspuns:

Probabil sunt mai multe, dar eu folosesc igggames si skidrow. Acolo poti instala si jocuri pe gratis ( care nu sunt neaparat multiplayer ). Acum nu te astepta sa te joci cu oameni care si au cumparat jocul. O sa te joci cu boti sau alte persoane care si au piratat jocul la randul lor.

| GolopențaAdrian explică (pentru NoricDiana):

Si merge si Left 4 Dead 2 tot in felul ala?

| Rusu_Cristian_1994 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da, dar depinde și ce versiune e dar dacă o instalează și prietenul tău tot de pe site-ul acela vă veți putea juca împreună

| PainTech a răspuns (pentru Rusu_Cristian_1994):

Nu neaparat.

| GolopențaAdrian explică (pentru PainTech):

Eu consider ca daca e piratat tot acolo se ajunge nu e asa? Adica nu poti juca multiplayer!

| Rusu_Cristian_1994 a răspuns (pentru PainTech):

Depinde de joc. Adică tu sa ai o versiune mai vechi și el una mai noua vor fi multe bug-uri. Adică în noua versiune s-a adăugat o mașină, și tu ai versiune mai veche crezi ca îl vei vedea normal?

| PainTech a răspuns (pentru Rusu_Cristian_1994):

Nu la asta ma refer.
Doar o parte din jocurile cracuite merg multiplayer. Cu atat mai putin serverele oficiale.

Ma indoiesc ca o sa poti juca COD sau Tom Clancy's Rainbow Six Siege multiplayer, de exemplu.

11 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Online pe ce platforma? Android sau windows, Mac Os, etc.

| marinaru777 a răspuns:

Seafight,navyfield sunt gratuite.

| Irinelp a răspuns:

Pentru PC ai site ul gametop.com

| Nagato103 a răspuns:

Ba incearca STEAMUNLOCKED este super. eu am Minecraaft,
Terraria si CS~u de acolo