| EuPentruToti a întrebat:

Explica-ti-mi si mie ce e ala Steam, stiu ca e ceva in legatura cu Cs-u dar alceva nu prealaughing Dau Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| sentifo a răspuns:

Adica vand jocul original.

2 răspunsuri:
| sentifo a răspuns:

Steam este un program de distributie online a jocurilor realizat de Valve Software. (creatorii Half-Life, Counter-Strike).
Printre cele mai importante jocuri se numara si Counter-Strike 1.6 si CS: Source.
Prin Steam, se poate downloada orice joc afla in lista de distributie. Activarea jocului se face prin introducerea unui "Key"

| EuPentruToti explică:

Pai si de ce unii zic "Vand Steam cu x Lei sau Euro" cand jocurile le poti lua de pe net? Zi-mi asta si ai 2 voturi si Funda.