| fonfulika a întrebat:

Fiti atenti vreau si eu pentru metin sa invat ce bonusuri sa pun dar vreau pentru pvm si vreau sa stiu pentru sura pe arme magice(scut coif arma armura...) pentru ninja pe arc si lame pentru saman pe zmeu si pentru razboinic pe corp si mental dau funda si va rog raspundeti repede maca la sura...big grin

Răspuns Câştigător
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Pai pentru toate daca vrei sa te faci pvm trebuie sa bui bns contra monstrii, kritika, patrunzatoare. bns din astea care nu contin rase:sura si shaman sa pui inteligentaa iar ninja dexteritate. sper ca am fost de ajutor>