| Roby2 a întrebat:

Folosesc Windows 7, și mi-au disparut toate iconitele plus bara de Start, si nu merge nici cand vreau sa dau click dreapta pe desktop, doar prin Task manager pot, sa intru in rest-ul programelor, astept si eu un ajutor dacă mi se poate oferi! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Intra in Task Manager ( CTRL + ALT + DELETE ), selecteaza Applications ( este situat in partea de sus, stanga ), apoi New Task ( undeva in partea dreapta, jos ) si tasteaza " explorer " ( fara sa pui " " scrii simplu explorer )

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă să refaci cu un „restore point".