| hinandjdjgyiffhj a întrebat:

Fratele meu mai mic mi-a sters ceva fisiere din system32 si calculatorul meu nu mai dadea boot bine, am schimbat hard diskul si tot nu merge, nu stiu ce sa fac, ajutor.

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Reinstaleaza windows.

| hinandjdjgyiffhj explică (pentru danbnz):

As face asta dar calculatorul nici macar nu se deschide incepe pentru o secunda si se invart ventilatoarele si dupa o secunda se opresc si se tot repeta asta chiar nu stiu ce sa fac

| flixbuster a răspuns:

Daca ti se inchide calculatorul eu zic sa il intrebi pe frate ce a mai facut cu el... sau poate e doar o coincidenta nefericita si ai si un defect HW.

| marinaru777 a răspuns:

Trebuie formatat si pus windowsul iar.

| hinandjdjgyiffhj explică (pentru marinaru777):

Nu am cum sa ii dau formatare pentry ca nici macar nu apare ceva pe monitor cand il pornesc de aia am schimbat hard diskul si nu stiu de ce tot nu merge

| Robert12315 a răspuns:

Schimba Windows-ul bro!

Aceiasi greseala am patit si eu, cand eram mai mic happy

Funda? happy

| hinandjdjgyiffhj explică (pentru Robert12315):

As face asta dar calculatorul nici macar nu se deschide incepe pentru o secunda si se invart ventilatoarele si dupa o secunda se opresc si se tot repeta asta?