| tehno125482 a întrebat:

Fratilor am sa va pun 6 intrebari.cati dintre voi joaca paladins.
daca nu stiti cei ila paladis:
https://www.paladins.com/
si mai am inca una:
cum poti cunoaste ro pe paladis.sau mai bine spus:
exista o comunitate mare de jucatori ro pe paladins?
daca exista cum gasesti ro pe paladins?
dar pe voi cum sa cheama pe paladins si ce lv aveti.vas spune ce lv si nume am eu dar am uitat si n-am chef sa verific.
si a 3 dar ultima intrebare:
care e mai bun paladins sau owerwatch.care are o cominitate ro mai mare care are mape si personaje mai bine facute si care e mai popular?
pentru cel mai bun raspuns pentru cele 6 intrebari dau funda.

Răspuns Câştigător
| LibroHacker a răspuns:

Dupa parerea mea overwatch este mai bun ca paladins,deoarece,paladins este inca in beta si are probleme cu serverele,din cate stiu au fost si picate in timpul unui attack Ddos mare, am pierdut si diamante in timpul acelui attack dar au un suport intelegator care verifica si returneaza in caz de ai probleme, jocul inca are nevoie de un sistem de ranking care sa difere "pro" de "newbie", dar se pare ca apar din ce in ce mai multi eroi care fac jocul sa fie mai interesant, ca sa gasesti romani pe acest joc iti recomand sa joci pe servere "EU" sau sa intri in grupul ( https://www.facebook.com/groups/PaladinsGameRomania/ )

Nume : TwisterJoaca (stiu, un nume cringe, dar deja ma plictiseam sa caut un nume care sa nu fie deja folosit)
Level : 35 in scurt timp 36
Founder Pack [V]
Realm Pack [X] ma gandesc daca il cumpar sau nu.
Skinuri :
Drogoz (Full Epic) Rank : (Platium) Lv : 11
Makoua (Full Epic)
Fernando (Full Epic)
Mount Epic [V]
Skype : alex.alex19970

| tehno125482 explică (pentru LibroHacker):

Mersi de raspuns.dar am o intrebare in plus.am vazut ca jocul are chat vocal.cum il folosesc?

| LibroHacker a răspuns (pentru tehno125482):

Apesi pe "ALT" pentru a folosi microfonul.

| tehno125482 explică (pentru LibroHacker):

Mersi mersi mersi.

| tehno125482 explică (pentru tehno125482):

Dupa ce testez asta primesti funda

5 răspunsuri:
| tehno125482 explică:

Stiu ca am scris cateva cuvinte gresit dar csf nai csf