| Ionut_Gratian_1996 a întrebat:

Fratilor azi-noapte ma jucam samp cu un preten pe un server de stunt nu prea cunoscut si ramasesem doar noi, si dintr-o data in timp ce ne plimbam un caracter asemanator lui cj, dar mai negru si scund apare fugind spre noi cu o viteza mai mare fata de cea normala.Imediat am iesit de frica speriati nestind ce era pentru ca eram singuri pe server si nu i se vedea numele. Spuneti-mi daca vi sa mai intamplat!

1 răspuns:
| FratelinoDragos a răspuns:

E posibil sa fie troll orice admin poate sa isi scoata numele de pe server si sa isi puna ce skin vrea de pe server asa ca v ati cam luat troll