| Xdreaper21 a întrebat:

Fratilor fratemiu ii obsedat de cs si vrea skinuri si eu nu vreau sa ii cumpar ca il stiu maine poimaine se va lasa
Mno el a gasit un site silver.tv si el zice ca poti castiga skinuri
Ba si cand aud asta zic la un prieten ba ha sa vedem daca ii real
Acolo te uiti la meciuri live de cs si bagi un "bet" daca castiga ala care face live si daca trece de runda 23 ba si deschidem noi bagam acolo stam un meci si ne plictisim am castigat doar niste bani cu care bagi betu
Eu zic ca ii fake voi?(te loghezi cu contul de steam)

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Nu exista modualitate ușoare sau chiar Free de a câștiga skin uri.

Oricum dacă îi iei și se plictisește, le poți vinde dar sa știi ca o sa iesi pe minus (dar nu trebuie neapărat sa le vinzi pe steam ). Apropo le poate baga la pariuri și sa le piardă. tongue