| adeadeqwe a întrebat:

Fratilor va rog frumos ajutati-ma cu ceva! Mi-am facut cont pe vindictus daca il stiti l-am descarcat intru pe el si dau start game dar zice ca contul este fail ce sa fac.Cine imi zice primeste funda si vot!

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pai poate nu ai varsta potrivita....Incearca sa dai alta varsta, mai mare decat ceea reala.
Sau poate nu ai dat pe verification link trimis la adresa de e-mail.

| adeadeqwe explică:

Am 19 si mie permis dar nu vrea sa imi mearga nu stiu ce are.