| NicuOfficial a întrebat:

Funda. Aceasta intrebare este doar pentru cei care au cunostinte medii despre Sa-Mp.De cand cu noua versiune 0.3x jocul are o grafica muci, sau cel putin la mine. Conturul de la blocuri, masini, trotuare se misca, adica nu este o linie dreapta, ci mai multe strambe care ar trebui sa creeze un contur drept.Pana acum jocul imi mergea super bine, si grafica era super, totul la maxim, si am observat ca au bagat niste umbre total aiurea. Va rog dati-mi o explicatie sau setarile voastre la advence display.Funda.Mersi.Cei de pe B-Zone Rpg1 lasati si nick-ul va rog.

Răspuns Câştigător
| StapanulIntuneriCulUi a răspuns:

Dati grafica la cea mai mica, stiu si mie mi s-a intamplat am dat grafica foarte mica si a mers chiar daca se vede naspa... nu prea le am cu sampu dar joc de mult... sper sa-ti fie de foloshappy