| ElectroAngel a întrebat:

FUNDA! Am instalat Crysis(R) si cand dau play imi scrie "Worng disc inserted" "Please insert the original Crysis(R) CD/DVD

Răspuns Câştigător
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Atunci,monteaza iarasi imaginea discului, si incearca sa joci cu imaginea montata. Ar trebui sa mearga. De asemena, daca inca nu ai facut-o, pune crack-ul unde trebuie pus.

3 răspunsuri:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

L-ai instalat cu ceva imagine.iso sau.img? Adica, ai folosit Daemon Tools/Power ISO/MagicISO? Pentru ca iti cere discul, si ma gandesc ca tu ti l-ai luat crack-uit tongue

| ElectroAngel explică (pentru AndyNarutoShinobi):

Paii am folosit Daemon Tools

| AndyNarutoShinobi a răspuns (pentru ElectroAngel):

Atunci,monteaza iarasi imaginea discului, si incearca sa joci cu imaginea montata. Ar trebui sa mearga. De asemena, daca inca nu ai facut-o, pune crack-ul unde trebuie pus.

| gamer1234 a răspuns:

crying
Cauta-i crack si foloseste daemon tools lite!
happy