| F1rstBlooD a întrebat:

Funda cine imi rezolva problema
la cs cind trag cu orce arma gloantele nu trag in centrul tintei ci trag mai sus un pic si asa cind pun tinta pe corp ea trage in cap

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Stii de ce iti pleaca gloantele in sus?

Pentru ca AK 47 (ca si M4a1,MP5,M249) este arma automata.Deci daca tii click pana ti se termina gloantele (incarcatorul) normal ca iti va sari tinta in sus.Tragi catevva gloante doar (4-5)si nu iti va mai sari tinta.

Apropo daca cs-ul este unul modificat posibil sa fie si de la asta happy

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Incearca sa dai la "Options" si dai pe "Multiplayer" dupa la "Crosshaer appearance" dai "Small".

Bafta!

| F1rstBlooD explică (pentru Magnifico):

Tot nu merge
eu cind trag cu aka-47 tin apasat si gloantele o iau in sus de tinta

| Magnifico a răspuns (pentru F1rstBlooD):

Stii de ce iti pleaca gloantele in sus?

Pentru ca AK 47 (ca si M4a1,MP5,M249) este arma automata.Deci daca tii click pana ti se termina gloantele (incarcatorul) normal ca iti va sari tinta in sus.Tragi catevva gloante doar (4-5)si nu iti va mai sari tinta.

Apropo daca cs-ul este unul modificat posibil sa fie si de la asta happy

| CrushBoy89 a răspuns:

Eu cred ca e mult mai bine asalaughing
Toti de pe CS vor sa dea headlaughing
Asa ca incearca sa tragi la picioare daca vrei sa dai corp.
Bafta!
Oho a raspuns si MagnificolaughingPritenul meutongue
Ceao!

| F1rstBlooD explică (pentru CrushBoy89):

Uite sunt unu care rup in hed ca trag cu aka-47 numa in cap