| Evaa a întrebat:

Funda! Cum pot face profilul de facebook vizibil pentru toata lumea? Adica sa dea like & comentarii si cei care nu ma au la prieteni? Mentionez ca la setari nu imi apare casuta cu 'Toata lumea' happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru, alege ->Prietenii Prietenilor ->click pe -> salveaza setarea Enjoy!

| tteo92 a răspuns:

Te crezi artista?
nu poti sa primesti like si comemnatii de la orice user doar de la prieteni.