| Yoniix a întrebat:

FUNDA! Cum pot sa transfer tokens de la o echpa la alta pe Top Eleven.Sau sa-mi spuneti alta modalitate sa fac multi tokens in afara sa cumpar.Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Nu poti transfera.Si eu joc Top Eleven.Hack-urile de pe net sunt doar virusi.

| Yoniix explică (pentru IonutGaby):

Pai am auzit ca unii au transferat tokens.

| Yoniix explică (pentru IonutGaby):

Si care-i treaba asta cu hack-urile astea? Cum sta treaba cu ele?

| IonutGaby a răspuns (pentru Yoniix):

Pai pur si simplu tu uiti la altii pe youtube cum iti baga tokens si te oftici ca nu merge.Vezi in descariere un site de download, acela fiind un site survey care iti manaca banii de pe telefon(euro), dai 2 sau mai multi euro si descarci hack-ul intro arhiva,in arhiva aia este un document Read Me acolo iti scrie alt site survey in care este parola de la arhiva,descarci si parola dezarhivezi arhiva,deschizi hack-ul completezi pe acolo id parola de la facebook, cate tokens vrei, etc apoi dai start, inainte sa se bage alea, fiind vreo 90 % iti scrie ca iti trebuie un uptade la hack, apoi dai ok si te trimite pe un site survey si iar de la capat...la orice update a jocului jacul nu mai este bun si trebuie alt hack, o versiuen mai noua.