| KidOoNh a întrebat:

FUNDA Cum se numeste jocul ala ca este un gras la care ii tot pui capcane prin casa si daca te prinde cred ca te da afara si pierzi VA ROG MAM JUCAT JOCUL ACUM 5 ANI SI LAM ADORAT big grin pliz

Răspuns Câştigător
| cosmin_6666 a răspuns:

Neighbor from hell... pe romaneste vecinul

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Jocul se numeste Neighbours from Hell.
O zi buna! happy

| PiPyrig a răspuns:

Salut. este Neighbours from hell 1, 2, 3, 4 si 5 cel mai mult imi place 2 si 3

| IonutzWoW a răspuns:

Jocul se numeste : neighbours from hell
exista si neighbours from hell 1 si neighbours from hell 2 big grin

| didi12 a răspuns:

Hei! Jocul se numeste Neighbours from hell.Si mie imi place jocul, dar acum nu-l mai am si nici nu stiu de unde sa fac rost de el :-(