| JasminJ a întrebat:

Funda! :dati-mi si mie niste site-uri de unde sa downloadez gratis jocuri si aplicatii pentru telefon.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Http://www.mobile9.com

4 răspunsuri:
| Drragos a răspuns:

Http://allaboutgames.haipa.ro/ - Site-ul meu . Gasesti aici jocuri PC , toate genurile( RPG , MMORPG , Race , Shooter , Action etc), bineinteles cu download . Gasesti si Top 10 pentru fiecare gen de joc pentru a iti face o idee de ce jocuri sunt " la moda" si gasesti de asemenea si un program super cu ajutorul caruia poti juca orice joc online !

| taur77 a răspuns:

Www.umnet.com - dar trebuie sa iti faci cont...iti alegi acolo displayul (ex : 240x320, 240x480, alegi ce ecran ai) si descarci cate vrei. Daca ai android sau apple...descarci de pe android market.Bafta

| AlexIancu a răspuns:

Android market, dar doar unele aplicatii de telefon sunt gratis FUNDA?