| KidOoNh a întrebat:

FUNDA De ce nu-mi merge SAMP am incercat toate versiunile mi-am reinstalat San Andreas am sters din My Document din fisierul Gta San Andreas dar tot nu merge cand intru apare ceva alb si dupa imi intra in gta san andreas simplu nu SAMP ce sa faccc? FUNDA (si nu reinstalez windowsu laughing )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, nu va mai chinuiti atata, iti apare cu alb pentru ca ai versiune v2.0, intra pe www.sa-mp.com la downloads si ia thirdy pathc pentru downgrade. daca nu merge add alex_boss2088

| SasukeSa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am luat thidy patch daar nu vrea sa se instaleze in folderul lui

| komy133 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si unde dau add?

| Denis2017 a răspuns (pentru SasukeSa):

Nici mie

10 răspunsuri:
| KidOoNh explică:

Am o placa video nu buna e ft buna am dat 10 milioane pe ea ce naiba

| secret95 a răspuns:

Adauga acolo unde iti arata semnu "bifeaza" serverul RPG.BOOTER.RO:7777 si o sa-ti mearga, e server samp RPG Romania

Alte răspunsuri
| KetaminaMDMA a răspuns:

Mhm,nu ai placa video destul de buna probabilhappy sau e ceva din firewall.

| Denis2017 a răspuns (pentru KetaminaMDMA):

Eu o am de 256mb e buna?

| liviu_3116 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru

| ElDanutzu a răspuns:

Intra pe http://download.cnet.com/windows/ scrie la search gta samp dai pe primul downloadezi si cam atat;)