| Ionucaaa a întrebat:

FUNDA! Eu n-am net pe telefon, pentru a intra pe site-uri de descărcat muzică pentru. tel., n-am nici USB, nici bluethoot la laptop. Am văzut însă că sunt unele site-uri care, dacă îţi scrii nr tău de tel (de pe laptop/calculator) îţi trimit melodia pe telefonul tău. Problema e că acestea costă. Ştiţi vreun site care să trimită melodiile respective pe telefon GRATUIT?

1 răspuns:
| GinGinHan a răspuns:

E o aplicatie facuta de mtv care din cate am auzit te-ar lasa sa asculti orice melodie ( ofline )... bine acum depinde si ce telefon ai.