| GreyS a întrebat:

Fundawinking Hey TPU asa vrea sa stiu mai multe despre nintendo DS si daca merita sa mi-l iau, cel mai interesant raspuns ia fundahappy

2 răspunsuri:
| MyProfil a răspuns:

Nu se merita si daca vrei ia-ti PSP e mai fai si portabil eu il am din decembrie anul asta si am 5 jocuri da nu ma plictisesc deoarece jocurile cumparate sunt mistooooooooo!

| darthvader_1469 a răspuns:

Am si eu un Nintendo DS si sunt multumit.
Am avut si un Psp dar nu am fost prea multumit pentru ca am avut probleme cu wi-fi si am mai avut si alte probleme.