| ShadowSKQ90 a întrebat:

FUNDA! Joc Call Of Duty Modern Warfare2 in multiplayer...cu un program mi-am facut lv70 mi-am deschis arme embleme etc cand intru pe un sv si dau pe Tab sa vad scorul la numele meu nu imi apare ca am lv70 nu imi apare nimic nu scrie ce lv am Cum fac sa imi apara lv acolo?

1 răspuns:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Nu poti tinere. Nu stiu cum ai reusit sa joci multiplayer poti sa imi explici si mie si eu vreau sa il joc mp.
Deci problema este ca nu ai cum sa faci ca intr-un joc multiplayer sa iti arate lvl 70. Deoarece cei care au creat jocul se asteptau ca, cineva sa foloseasca anumite programe pentru a modifica levelu, arme, etc. Si atunci cand intri intr-un joc MP Se creaza un statut nou, ca si cum ai incepe de la 0.
Sa nu crezi ca oameni astia sunt chiar asa de fraieri laughing Succes. Astept FUNDA!