| misu2315 a întrebat:

Funda! la cs cum imi pun bind?

Răspuns Câştigător
| Katalyn_8526 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii in consola ceva : pentru bind ca sa zici o fraza ceva cand apesi pe buton este sa zicem un exemplu : bind "F1" "say r3 all!"... dar daca joci pe un server de zombie si trebuie sa scoti si sa pui laser trebuie sa scrii : bind v +setlaser (sa-l pui) si bind x +dellaser (sa scoti) pe alte server de zm nu stiu dar pe cel pe care joc eu si anume zombie.indungi.ro (sunt KaTa) asa este...

7 răspunsuri:
| AndreiGod101 a răspuns:

Ba cand intreaba cum se face unul stiti dar cand va intreaba de bind HP habarnaveti ca eu stiu ca voi stit dar nu spuneti

| Taran_Robert_1994 a răspuns (pentru AndreiGod101):

Tu sti cum cum se pune bind pe HP? happy

| danutz96 a răspuns:

Bind x si ce vrei {cs.pro-game.ro dam admine go go}

| didragasimi a răspuns:

Cum pot sa scot un bind de pe tasta h cu say shopmenu?

| stefsiana a răspuns (pentru didragasimi):

Ai 2 posibilitati:
1. din consola -> bind "h" "say re all" sau pui altceva
2. intra in cstrike/config si cauti la tasta h si stergi de acolo sau inlocuiesti!
alte intrebari despre cs: Y! M: st3f.forever

| XD_Robi_1993 a răspuns:

Cum dau scod bindu cu " bind f +rope"?