| mrman a întrebat:

Funda pentru cel ce imi spune niste jocuri de strategie super si nu ma deranjeaza nici cele de genu hearts of iron multumesc

Răspuns Câştigător
| Dav1d a răspuns:

Age of empires 1, 2, 3,online.Company of heroes 1, 2, 3 da nu stiu da ca e 3, Oil rush,Farm frenzy viking,Holiday world tycoon, steel armor blaze of war, theatre of war toate, si mai incearca pe langa astea si un call of duty sau medal of honor joacale pe toate!

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Age of Wonders Shadow Magic sau Stroghold.

| IAmAnonim a răspuns:

Star craft 1, 2

| AdrianBica a răspuns:

Age Of Empire, Age of Empire 2, Starcraft, Starcraft2, Heroes 3, Heroes 4, Heroes 5, Warcraft 3, Warcraft Frozen Throne.
Strategie militara: Call Of Duty 1, Call Of Duty 2, Call Of Duty 3, Call Of Duty 4, Soldier Of Fortune.