| ERIS a întrebat:

Funda si vot!
Am o problema cu Paint.NET, initial l-am mutat de pe DL (C) in (D), apoi am sters o fila, am sters tot Folderul principal (aici cred ca am gresit)...m-am dus la >ProgramsUninstall Program si inca mai e Paint.NET v3.5.10 (nu poate fi dezinstalat pentru ca nu are fisierele de baza)

Iara daca incerc sa il instalez, imi apare mesajul :
There was an error while installing Paint.NET.(1603)
Fatal error during installation.

Ce sfaturi imi dati?
Nu pot lucra pe alt program de editat (pe el m-am invatat si imi e cel mai la indemana)

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu are varianta portabila?

| CinevaNou a răspuns:

"After a while I decided to create new user account and delete the old one. That step helped me out and now everything works fine. "