| compcris00 a întrebat:

Funda! Stiti ca in CS GO poti face bani din pustile cutiile primite la sfirsit de meci.Din ce jocuri mai pot face astfel bani dar sa fie tot de pe steam si gratuite?

5 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Hmm CS GO nu e gratuit. TF2 e gratuit da iti trebuie premium ca sa poti face trade-uri. Din CS:GO nu poti face multi bani din dropurile de la sfarsit. Iti da doar arme de 5 centi, foarte rar mai iei o arma mov de vreo 2 euro. Dar daca strangi foarte multe si tot faci trade-uri atunci da, se pot face bani dar trebuie sa investesti mult timp.

| compcris00 explică (pentru userul7200):

De acord am cs go de 4 luni si am facut 8 dolari.Dar este poate vreo joaca mai profitabila, chiar si cu bani pe steam?

| IonutBarb04 a răspuns:

Salut cum a zis si Rafaell poti sa mai faci bani pe steam si cu Team forest2 dar si cu Dota2.
Si cel mai bine e ca aceste 2 jocuri sunt gratis happy

| compcris00 explică (pentru IonutBarb04):

Tf2 nu mi-a palcut, ai r dota 2 am avut-o mai demult si am sters-o dupo primul meci.

| IonutBarb04 a răspuns (pentru compcris00):

Pai cu cs:go poti sa faci bani frumosi dupa cum ai spus, si daca iai si chei si ai noroc sa-ti pice o arma de 50$ esti foarte tarehappy