| daryus2221 a întrebat:

[FUNDA]Sunt sanse sa mearga jocul Call of Duty Modern Warfare 3 pe placa video Nvidia GeForce G100? Plss un raspunz cat mai repede. Funda. happy

Răspuns Câştigător
| killllls a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri incearca aici, orice joc daca iti merge pe calculatorul tau, siteul iti spune de asemenea ce si cum iti trebuie pentru a rula jocul respectiv. Cheers.

| daryus2221 explică (pentru killllls):

Pai imi trebuie doar alt procesor. crezi ca imi va merge? Se bazeaza mult pe procesor? daca ma intelegi. Restul este bine.

| Ycu a răspuns (pentru daryus2221):

Relativ cu un dual core peste 2. 5Ghz o sa iti mearga dar cu calitatile pe la mediu.

| daryus2221 explică (pentru Ycu):

Pe un procesor de 2. 2GHz cum va merge?

10 răspunsuri:
| daryus2221 explică:

Amandoi (Ycu si StormShadow) meritati funda numai ca tie StormShadow nu am putut sa tio dau pentru ca nu stiu de ce nu imi aparea. Sorry. Multumesc.

| daryus2221 explică:

Am dat Modern Warfare 3 si imi merge foarte bine si fara dual core.

| Ycu a răspuns:

CPU: Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better
CPU Speed: Info
RAM: 2 GB
OS: Windows XP/ Windows Vista / Windows 7
Video Card: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon X1950 or better
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 16 GB

Uite un minimum de ce ai nevoie. Succes.

| daryus2221 explică (pentru Ycu):

Cu un procesor de 2. 2GHz imi va merge?

| Ycu a răspuns (pentru daryus2221):

Daca nu e dual nu.

| killllls a răspuns:

Da

| StormShadow a răspuns:

Iti merge fara grija placa ca a ta am si eu si imi merge fara nicio problem funda?