| Yoniix a întrebat:

Funda!
Top Eleven : Stie cineva cum pot sa transferi tokeni, de pe un cont la altul?
Am auzit de hack-uri cu care pot sa ai oricati tokeni vrei si bani si morale si etc laughing, si am descarcat mai multe hackuri, si imi cere o parola, pe care nu o pot gasi.
Daca ma poti ajuta sa transfer tokeni de la un cont la altul, sau daca stii parola la hack-uri, te rog ajuta-ma!

4 răspunsuri:
| StefanL a răspuns:

Sunt toate vrajeli ca sa atraga trafic.Nu exista nici o metoda de a fura in felul asta mai ales asa ieftin cu un programel etc.Incearca sa joci cinstit sau vrei sa iei tricoul ala luna asta?

| Yoniix explică (pentru StefanL):

Iau tricou doar daca raspund la multe intrebari, nu daca pun intrebari. laughing
Si am auzit si eu k sunt vrajeli, dar am vrut sa ma conving daca chiar merge.Eu caut pe cineva care ma poate ajuta, nu care imi spune sa joc corect.
Mai citeste odata intrebarea chiorule.
Te -n mama ta.

| StefanL a răspuns (pentru Yoniix):

Bai gunoiule.tu-ti mortii matii de limbric.sa iti iau mortii la pula.ma refeream la tricoul ce se de la top eleven.te dracu de retard

| Yoniix explică (pentru StefanL):

Bai pisalau, ce dracu sa fac cu un tricou. Daca pe tine ata de duce mintea **** cu ochi, cu mata iai chioamba care te-a fatat.