| ElleAtat a întrebat:

Funda! Vreau sa-mi cumpar router Wi-fi am net pe cablu daca -mi mai cumpar si router trebuie sa platesc ecva in plus sau numai bani pe care-i dau la magazin cand il iau si dupa acasa conectez firul de la net cu routerul si gata. Adica intrebarea este daca mai dau bani in plus la factura de net

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu platesti in plus la factura de net. Traficul existent va fi impartit cu dispozitivele wireless pe care le mai ai in casa (tableta, telefon, imprimanta, etc).