| Mintique a întrebat:

FUNDAA! Deci am muncit la un cont de imvu vreo 3 luni si intr-adevar se vedea ca am muncit. Am intrat azi si mi s.a blocat tot. Mi-am reinstalat imvu si cand am intrat nu mai aveam nimic, decat poza pozele care le-am facut si ATAT. Va rog ajutati-ma! sad

1 răspuns:
| ursuroz2 a răspuns:

Eu m-am lasat de mult de jocurile de genul asta fiindca nu iese nimic din ele. Si pe deasupra iti mai si blocheaza contul. sad
Imi pare rau pentru contul tau, dar singurul lucru care-l poti face e sa il uiti.