| LoD a întrebat:

Fundita!
Salutare TPU! am si eu o problema cu skype`ul.
De curand am instalat windows xp (sp2 dar am facut update la sp3). am instalat YM si skype. nu mergeau. Am instalat directx 9c si merge mess-ul. acum problema este cu skype-ul.
intra in skype, dar nu pot sa scriu numele si parola. dau click dar nimic... Putin ajutor? big grin Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IonutZidaru01 a răspuns:

Incerca sa reinstalezi skypeul, daca nu merge ti-as sugera sa treci pe versiunea de windows 7.

1 răspuns:
| cornelut a răspuns:

Windows xp nu exte compatibil cu skype, la el nu se mai ofera asistenta. Deci windows xp e down!