| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Fundita! Stiti cumva cum se numeste jocul cu un tip care cuafeaza femei si barbati(cu freze naspa) de pe drumuri(trotuar si unele femei/barbati erau si la un fel de balcon si erau si niste scari). Iar cand terminai un lvl iti aparea la sfarsit o tipa care avea o freza ffff naspa.(P. s avea o foarfeca si un fion la el )(P. S 2 primul nivel parca era pe plaja al doilea nu suns sigura dar era mai spre albastru mov)

Răspuns Câştigător
| Adeeeeeee a răspuns:

Stilistul.Funda?

2 răspunsuri:
| Iheartshoes a răspuns:

Am jucat si eu jocul dar nu-i mai retin numele.
Ne poate ajuta cineva?happy

| dulse a răspuns:

Am jucat si eu jocul si e misto, dar am uitat cum se numeste daca afli zi si mie