| Laviiiiii a întrebat:

FunditSssa:X. Buna fetelor, va rog citi tot. Mai de curand am descoperit un super joc despre care eu spuneam ca este unul banal desi nici macar nu incercasem sa joc. Va rog incercati-l si voi sa vedetei cat de frumos este. Cu siguranta ati mai auzit de el, se numeste "Lady popular". Faceti-va cont si adaugati-ma la prieteni:*.(Charlotte miss) Cine se inregistreaza are funda si vot;)uiteti aici link:
http://g.ladypopular.ro/public_profile.php?id=524763

1 răspuns:
| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Am jucat si eu acest joc aveam lvl 5 laughing)

Sinecra sa fiu era inainte un joc ''honeyzweb'' si s-a inchis deoarece se aflau parolele foarte repede

Pot sa spun ca acel joc nu-l voi uita niciodata happy

Scuze nu te pot adauga la prieteni pe joc deoarece nu prea'mi place jocul si nici nu mai am cont laughing

Ai jucat/joci imvu sau ourworld sunt jocuri virtuale tongue

O zi buna!
Pa, pa ^^