| anonim_4396 a întrebat:

FUNNNDA!
buna!
Am un PC nou si are videocartela incorporata ATI Radeon 3000 Graphics 700MB pe plata-mama Biostar A780L3C. As vrea sa stiu daca pot sa pun o alta videocartela ca asta nu prea imi ajunge pentru jocuri!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca sigur nu ai gresit cu un 0, recomand un GTX 760, oricare iti place:
http://bit.ly/KnRyHK
e mai mult decat o sa ceri vreodata. Am facut teste pe placute mai slabe si ruleaza extrem de bine la setari full, d'apoi una atat de buna, o sa-ti mearga mai repede ca "repede". Sugerez s-o iei de la eMAG, daca nu esti multumit, o poti returna. Plus, cred ca prinzi una cu garantie pe viata de pe site-ul lor oficial.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Normal ca poti sa adaugi? Ce buget ai? Si ce preferi ATI sau NVIDIA? Sa stiu ce exemple iti las.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

NVidia ar fi mai pe plac )

| CM7YRE a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la buget?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Ohhh :$
Tata e gata sa ma faca fericit in domeniu' dat cu bugetu'
asa! pina la 1500 de lei poate... happy