| Bizon95 a întrebat:

- Gigel (Dorel, whatever), ce vrei sa te faci cand vei fi mare?
- terorist
- DAR DE CE GIGIEL?!? TERORISTII SUNT VANATI SI SUNT RAI SI OMOARA OAMENI.
- dar ce vrei sa ma fac? Counter-terorist? Aia nu imi plac, nu pot sa puna bomba si doar campeaza

Voi ce ce a-ti alege, terorist sau CT?

2 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

LOL Terorist sa pun bomba la palatul parlamentului dar ma asigur ca Iohannis nu e acolo laughing laughing
Mereu am avut acest vis superb... laughing

| Bizon95 explică (pentru brokxy):

Daca mor repede e prea bine pentru ei
as vrea mult mai mult sa ii vad saraci lipiti pamantului pana cand ajung boschetariwinking