| anonim_4396 a întrebat:

Gothic 2
Salut am laptop si vreau sa joc gothic 2 si vreau sa-mi bag cod casami iau armura lui raven asa apas butonul"C" scriu marvin apoi apas iar butonul"C" si mere arata ca consola e activata
dar cand apas F2 nu-mi merge consola decat imi regleaza lumina la laptop stiti cumva sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Ia-o in alt mod happy. Du-te la Raven, activeaza modul Marvin si pune-te in dreptul lui (adica sa te uiti la npc-ul Raven si sa ii scrie numele deasupra). Dupa care apesi "O" ceea ce te va transpune in locul personajului Raven. Odata acolo, cauta armura, arunca-o jos si du'te inapoi in omuletul tau. Daca ai nevoie de alceva, spune-mi in privat sau cere id-ul. Succes

| Plutonieru a răspuns (pentru DrunkenRat):

Dar ca sa folosesc consola!