| ManeaRadu a întrebat:

Gta 6 va fi si pe ps4? Deoarece vreau sa iau rdr 2 sau gta 6! Daca nu va fi o sa imi iau rdr 2. Daca va fi renunt la rdr2 si iau gta 6. Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Pana apare gta 6 mai stam mult si bine, nici macar nu s-a anuntat, in plus doar ce au scos si astia rdr2, pana anunta un alt titlu mai dureaza ceva timp.Cel mai bine ia-ti rdr2.

| Wr3nch a răspuns:

Gta 6 nu apare pana prin 2024. Le ia cam 6-8 ani sa scoata un joc si e cam clar ca va fi valabil doar pe PS5, noul Xbox si probabil PC.

| ManeaRadu explică (pentru Wr3nch):

Dupa cum am auzit gta 6 va aparea in decembrie anul asta odata cu noile console!

| Wr3nch a răspuns (pentru ManeaRadu):

Ai auzit prostlaughing Rockstar nu lucreaza decat la un joc din francizele proprii pe rand. RDR 2 o aparut in 2018. Crezi ca o si facut GTA6 in mai putin de 2 ani?