| gabigabi114252 a întrebat:

(GTA V) Hei! Am o intrebare! In primul rand am instalat cd-urile dupa aceea am descarcat o data ceva de la social club, dupa aceea am intrat in joc ca m-a lasat. Dupa aceea am iesit si cand sa intru iar mai spre seara iar m-a pus sa descarc 18gb acum GTA V are 83.3gb. De ce mi s-a intamplat asta? Ps prima data nu m-a lasat sa joc online iar acum nu stiu daca pot sa intru in el sa ma joc.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca a trebuit sa descarce updaterule pentru online. De cand au lansat jocul pe cd au lansat si o gramada de updateuri cu continut nou. Acum ar trebui sa te lase sa joci online, daca esti pe PC.