| thePsychopath a întrebat:

Hack pentru credite la IMVU? So. Eu una m-am cam plictisit sa fac cu myyearbook, iar metoda cu conturile ( refer a friend ) nu imi mai merge. Si nu as renunta la contul meu... Ceva idei pentru a face credite? :3 Dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| MaddSkillz a răspuns:

Cu myyearbook poti face mai multi banuti...iti faci inca un cont imvu si strangi banutii aia ...cam 5-6000 ar fi in total si ii schimbi cu credite pe myy dureaza ceva big grin si dupa de pe myy ii bagi de contul tau happy succes big grin funda?