| 1Me9 a întrebat:

Hai noroc TPU, am cel mai mare ghinion pe cs go competitiv.Am jucat 6 meciuri in competitiv, evident, 2 win si 4 lose. Spilul e ca, in alea 2 win am avut team cât de cat bun, iar in alea 4 lose, am jucat 2 meciuri cu vreo 2-3 boti in echipa ca au iesit 2-3 baietei.intrebarea mea este, pot sa schimb team-ul in competitiv? Daca da, fara glitchuri, patcheuri sau ceva care sa pot lua ban temporar.Doar daca pot schimba ca-n casual.

P.S:am jucat ca trebuie sa fac cele 10 competitive de plasament si nu vreau silver din cauza ca pic cu toti noobii/botii

3 răspunsuri:
| 1Me9 explică:

Ms mult.Pana la urma mi-am dat seama, am intrebat pentru ca aveam match cooldown... si stiam ca in casual poti

| eduardooo a răspuns:

Sallut nu poti sa schimbi echipa. doar daca te joci cu prietenii in lobby!

| SueZz a răspuns:

Salut,

Nu poti face acest lucru, daca te-a dat intr-o echipa, in aia ramai.