| squizzy802 a întrebat:

Hai noroc TPU! Am un laptop de gaming Asus TUF Gaming F15, si cand il supra solicit(joc ETS2) sta incontinuu la 83-87 de grade! Este normal asa ceva?
P. S : La celelalte jocuri (CS:GO, LoL si GTA V) sta la 70-75. Credeti ca e normal sa se incalzeasca asa? Sau temperatura e prea critica?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ets 2 nu ce sa suprasolicite daca nu ai 100 de moduri, ca ala merge si pe râșnițe. Ia un cooler decent si o sa fie ok.