| zurghii a întrebat:

Hai noroc, vreau sa-mi cumpar un xbox one s de pe olx, am gasit cateva oferte.

Care e diferenta intre un xbox one normal si un xbox one s?
Nu am avut niciodata un xbox one asa ca nu stiu diferenta de aspect. Intre ps4 si ps4 e foarte usor de remarcat, dar la xbox one si xbox one s doar din poze nu prea am cum sa stiu.

La xbox one s, tot timpul pe cutia originala va scrie Xbox One S sau sunt cazuri cand scrie doar Xbox one? Am vazut pe olx anunturi cu "vand xbox one s in cutie originala" dar pe cutie scria doar xbox one.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

S e un pic mai buna ca face upscale 4K la continut sau 1440 p in loc de 1080. Cam asta e diferenta. Nah, pe cutie nu scrie ca e S, dar daca are 2TB stocare e sigur.