| oppa a întrebat:

Hai salut! care stie un server misto de metin2 private? sa imi dea si mie va rog[-o< fundita pentru site-ul care merge si e bun serverul

6 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Http://metin2united.com/ este unul dintre cele mai bune servere. Cum a zis si un coleg mai sus, te da direct 30 dar lvl le faci ceas! Maximul este 127 iar in aproximativ 6 ore de crescut in continuu (nu reconand in acelasi timp :) ) ai deja lv 100 :D si vreo 800kk (max e 2kkk) nu cere nimic la fierar pana in armele de 80, sunt hwang pe care le poti plusa, king, arme epice de 80, 90, 110, 127... tare serverul.
bafta

| YoYo a răspuns:

Www.metin2rospeed.ro e chiar tare :D. Am lvl 80 b-)

| StefanAndrei00 a răspuns:

Cel imi misto sv de metin2 e

Hammer Mt2----->hammermt2.servegame.com
Este sv pvp si te da lv 127...
Lv max:250 doar cei care doneazawinking
La shop-uri gasesti numai arme si armuri epice...
Te da parca cu 10kk sau mai mult nu mai stiu bine...
Sper sa-ti placa bft in continuare

| XxXNumBerXxX a răspuns:

Metin 2 united te da de la lv 30 cal militar arma +9 armuri+9 bratari etc

| anku97 a răspuns:

Eu joc blacknight mt2 am lv 87happy
e super tare sv si e plin de romani chiar daca e in germana...eu is pe regatu albastrulaughing

| ismail_3972 a răspuns:

Chiar metin2 unidet te da 100 e misto fratele meu